Zakra - opinie i informacje

Go down

Zakra - opinie i informacje

Pisanie by Admin on Czw Sie 18, 2016 10:38 am

Serwis administrowany jest przez spółkę Zakra Corp z o. o. z siedzibą w Poznaniu. Działa na rynku pożyczek społecznościowych, od 2010 roku. Wyróżnia się na tle innych tego typu instytucji, możliwością skorzystania z usług w Punktach Obsługi Klienta. Jest to również dobry sposób na uwiarygodnienie pozytywnej działalności firmy. Tak jak inne firmy social lending, Zakra kojarzy pożyczkobiorców i inwestorów, dając im proste narzędzie w postaci platformy internetowej. Co ciekawe, drobne potknięcia w przeszłości finansowej klienta, nie są przeszkodą do otrzymania pożyczki. Wszystko zależy od podejścia inwestorów.

Oferta Zakra

Wysokość limitów, jakie zostaną przyznane poszczególnym klientom, zależy od oceny punktowej i nie jest stała. Trudno zatem podać konkretne sumy. Duże znaczenie ma rodzaj pożyczki, czy jest to pierwsze zobowiązania oraz w jakiej kondycji znajduje się budżet pożyczkobiorcy. Zakra oferuje pożyczkę samochodową, gotówkową, konsolidacyjną (w grę wchodzi konsolidacja zobowiązań z serwisów zakramini.pl oraz finansowo.pl), linię gotówkową (spłacane są tylko odsetki, kapitał czeka do końca czasu na spłatę), pożyczkę inwestorską. Oczywiście klient, przed pierwszą pożyczką, zostanie sprawdzony w bazach informacji gospodarczej.

Jak pożyczyć w Zakra?

Należy zarejestrować profil w serwisie internetowym. Wymaga to wypełniania stosownego formularza oraz aktywowania konta poprzez link aktywacyjny, który przychodzi na adres mailowy. Osoba zakładająca konto, musi określić, czy rejestruje się jako pożyczkobiorca czy inwestor. Klient, który starał się będzie o zobowiązanie, musi podać źródło dochodów a następnie dokonać weryfikacji. Uwiarygodnienie profilu odbywa się na zasadzie potwierdzania poszczególnych wymogów serwisu. I tak kolejno, weryfikowane obowiązkowo są informacje dotyczące – numeru rachunku bankowego, rejestrów długów, danych z dowodu osobistego, miejsca zamieszkania oraz telefonu komórkowego. Jeśli pożyczkobiorca ma ochotę polepszyć swój wizerunek w serwisie i uczynić go jeszcze bardziej wiarygodnym, może dokonać weryfikacji nieobowiązkowych. Inwestorzy, muszą jedynie potwierdzić numer konta bankowego. Po tym etapie, można już bez przeszkód starać się o pożyczkę.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

Zobacz profil autora http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach