Lendico - opinie i informacje

Go down

Lendico - opinie i informacje

Pisanie by Admin on Nie Sie 14, 2016 12:36 pm

Lendico Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, działa na polskim rynku pożyczek społecznościowych od 2014 roku. Swoje doświadczenie zdobyła na rynku hiszpańskim oraz niemieckim. Działa na ogólnych zasadach social lending – kojarzy w pracy pożyczkobiorców oraz inwestorów, przy pomocy serwisu internetowego. To co wyróżnia pożyczki w serwisie, to z pewnością atrakcyjne oprocentowanie oraz intuicyjna obsługa. Trudność polega jedynie na założeniu konta na platformie, kolejne kroki są już systemowe i nie przysporzą żadnych kłopotów.

Oferta Lendico

Lojalny klient, z atrakcyjnym profilem, może w Lendico pożyczyć nawet 50 000zł na okres od roku do pięciu lat. Serwis pobiera tylko jeden grosz za weryfikację, koszty dodatkowe są odejmowane od kwoty pożyczki, już po uzyskaniu decyzji. Opłata waha się w granicach od 2.25 do 5%. Oczywiście należy spodziewać się weryfikacji przeszłości finansowej, m.in. w Infomonitor i Krajowym Rejestrze Długów.

Jak pożyczyć?

Każdy nowy klient jest zobowiązany do zarejestrowania swojego profilu w systemie. Należy podać swoje dane osobowe oraz kontaktowe, bez tego uzyskanie pożyczki stanie się niemożliwe. Oczywiście, potwierdzeniem danych muszą być stosowne dokumenty – zdjęcie dowodu osobistego, potwierdzenie dochodów – wyciąg z konta z trzech ostatnich miesięcy lub zaświadczenie od pracodawcy, rachunek z adresem, potwierdzający miejsce zamieszkania, oraz weryfikacja konta bankowego – tu potrzebny jest niewielki przelew, na kwotę 1 grosza. Jeśli profil zostanie poprawnie zarejestrowany, klient może przedstawić inwestorom, projekt swojej pożyczki. Powinien on zawierać wnioskowaną kwotę, czas na spłatę oraz pomysł, na co zostaną przeznaczone pieniądze. Projekt będzie widoczny przez 14 dni – jest to czas na zdobycie inwestorów. Jeśli znajdzie się chętny do udzielenia pożyczki, pożyczkobiorca może spodziewać się przelewu natychmiast po tym, jak pożyczkodawca wpłaci je na rachunek Lendico.
W razie problemów i pytań, portal służy pomocą.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

Zobacz profil autora http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach