Kokos - opinie i informacje

Go down

Kokos - opinie i informacje

Pisanie by Admin on Nie Sie 14, 2016 11:24 am

Kokos jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na ryku social lending, czyli pożyczek społecznościowych. Jego głównym celem jest łączenie w pary finansowe, potencjalnych pożyczkobiorców oraz inwestorów, którzy mają zamiar pożyczki udzielić. Portal spełnia funkcję platformy pośredniczącej i zabezpieczającej transakcje. Gwarantuje również ogólny regulamin i podstawowe zasady chroniące interesy obu stron. Pożyczki społecznościowe to świetne rozwiązania dla osób, które osiągają dochód ale jest kiepsko udokumentowany ale są wiarygodne pod względem rejestrów baz danych informacji gospodarczej.

Oferta Kokos

Po przejściu weryfikacji przeszłości finansowej, klient może starać się o swoją pierwszą pożyczkę. Nowo zarejestrowani mogą liczyć na 1000zł, przy drugiej pożyczce – 2500zł, trzeciej – 5000zł, czwartej – 10 000zł i piątej – 25 000zł. Jeśli pożyczkobiorca posiada dokumenty potwierdzające dochód – np. z tytułu umowy o pracę, już przy pierwszym zobowiązaniu może liczyć nawet na 5000zł. Warto więc potwierdzić dane z profilu, przesyłając stosowne warunki. Oprocentowanie jest atrakcyjne i zależy od umowy pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą. Zwykle to wnioskujący określa pasujące mu warunki i szuka inwestorów, którzy się na nie zgodzą.

Jak pożyczyć?

Aby skorzystać ze swojej pierwszej pożyczki, należy założyć konto w serwisie oraz przejść stosowne weryfikacje, uwiarygodniające profil klienta. Wymaga to podania podstawowych danych osobowych i kontaktowych. Wymagane weryfikacje to – konto bankowe, bazy danych o dłużnikach, miejsce zamieszkania oraz dochody. Im więcej sprawdzonych informacji oraz potwierdzonych dokumentów, tym atrakcyjniejszy profil dla inwestora. Po rejestracji i potwierdzeniu danych, można założyć pierwszą aukcję. Aukcja jest sygnałem dla inwestorów o potrzebie pożyczki. Poprawnie założona i atrakcyjna aukcja powinna informować o kwocie zobowiązania, czasie na spłatę, oprocentowaniu oraz celu na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Pod ogłoszeniem, potencjalni inwestorzy mogą zadawać szczegółowe pytania. Interakcja pożyczkobiorcy jest mile widziana i podnosi wartość aukcji. Na całkowitą sumę pożyczki może złożyć się kilku inwestorów – oznacza to kilka odrębnych umów, natomiast rata będzie jedna, spłacana poprzez profil zarejestrowany na platformie. Nie jest to kłopotliwe i nie wymaga dużego zachodu.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

Zobacz profil autora http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach