Chwilówki - najlepsze oferty

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Chwilówki - najlepsze oferty

Pisanie by Admin on Sro Sie 03, 2016 2:27 pm

Tutaj możesz umieścić najciekawsze Twoim zdaniem oferty parabanków, pod względem pożyczek krótkoterminowych, zapytać o konkretną ofertę, zasięgnąć informacji o warunkach i wymienić się doświadczeniami.
Admin
Admin

Liczba postów : 121

Zobacz profil autora http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Re: Chwilówki - najlepsze oferty

Pisanie by alina62 on Pią Sie 05, 2016 12:39 pm

Nikt nie pisze więc moze ja zacznę. Jakis czas temu miałam chwilowy kłopot z pieniedzmi i chciałam w miare dyskretnie pozyczyć i oddać w niedługim czasie. Poszukałam trochę po necie i znalazłam oferty parabanków. Chyba bym nie skorzystała bo sporo słyszałam i czytałam o ludziach, którzy się zapozyczają a później nie moga spłacić bo wysoki procent i doliczają jakies ogromne koszty. ale były też opinie ludzi o pozyczkach darmowych. Poczytałam trochę i się okazało, że można wziąc jakąś kwote i taką samą oddać za miesiąc. Ze strachem pozyczyłam w Vivus. Szybko jakoś wszystko poszło, w sumie tylko przez internet i niedługo pieniadze wpłynęły na konto. Fakt, że oddałam szybciej, chyba ze strachu. ale wszystko poszło sprawnie i nikt nie wydzwaniał i żadnych problemów. Z tego co czytam w internecie to są też inne firmy, które pierwszy raz pozyczają za darmo albo maja jakies super oferty typu - niskie oprocentowanie czy możliwośc pożyczenia na dłużej. Mam propozycję, może wymienimy sie takimi ofertami, sprawdzonych firm. Żeby każdy mógł znaleźc najciekawszą ofertę i być pewnym że nikt go nie oszuka? Może ktoś napisze o ciekawych promocjach w jakich brał udział?

alina62

Liczba postów : 8

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry