Sekrata - opinie i informacje

Go down

Sekrata - opinie i informacje

Pisanie by Admin on Nie Sie 21, 2016 10:49 am


Sekrata jest młodą i mało znaną, ale ambitną firmą pośredniczącą w pożyczkach w myśl zasad social lending. Pojawiała się na rynku pożyczek pozabankowych jako konkurencja dla firmy Kokos, która zdobyła już sobie uznanie klientów w Polsce. Serwis stawia na kontakt z klientem i wiarygodność. Pojawił się na portalach społecznościowych, udziela szybkich i konkretnych wyjaśnień przez formularz kontaktowy. To wszystko napawa optymizmem. Platforma prezentuje się bardzo profesjonalnie i intuicyjnie prowadzi przez system rejestracji.

Oferta Sekrata

Poprzez serwis Sekrata.pl można pożyczyć nawet do 50 000zł na okres 48 miesięcy. Niestety kwota, która jest dostępna zależy od ratingu klienta, czyli ilości przyznanych gwiazdek. Jedna gwiazdka – suma od 100zł do 1500zł, dwie – od 100zł do 3500zł, trzy – od 100zł do 7500zł, cztery – od 100zł do 12 500zł, pięć – od 100zł do 50 000zł. Czas na spłatę pożyczek do kwoty 12 500zł to maksymalnie 36 miesięcy. Poziom oceny podnosi się po kolejnych pozytywnie zakończonych spłatach lub inwestycjach na określoną kwotę.

Jak pożyczyć w Sekrata?

Należy najpierw zarejestrować profil klienta w systemie i potwierdzić aktywność konta poprzez link weryfikacyjny, który odebrać należy poprzez email. Po uzupełnieniu danych osobowych, należy dokonać płatnych weryfikacji. Pierwszym krokiem jest wpłata pieniędzy na subkonto a następnym zlecenie stosownych potwierdzeń. Konsultant poprzez rozmowę telefoniczną potwierdzi dane dotyczące zatrudnienia, adres zostanie zweryfikowany poprzez wysłanie listu. Oczywiście, w celu zwiększenia wiarygodności, można również dokonać potwierdzeń nieobowiązkowych – np. wysłać rachunek za prąd czy gaz. Po uwiarygodnieniu profilu, można założyć aukcję pożyczkową i czekać na inwestorów.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

Zobacz profil autora http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach