Finansowo.pl - opinie i informacje

Go down

Finansowo.pl - opinie i informacje

Pisanie by Admin on Nie Sie 21, 2016 10:14 am

Finansowo.pl to projekt spółki Finansowo Sp. z o. o. wykorzystujący ideę social lending czyli pożyczek społecznościowych. Serwis ma na celu kojarzenie interesów pożyczkobiorców oraz inwestorów, umożliwienie im dokonania transakcji finansowej i zawarcia umowy. Ciekawym zabiegiem jest to, że to pożyczkobiorca ustala wynagrodzenie inwestora, co oczywiście funkcjonuje odmiennie niż w transakcjach bankowych, gdzie instytucja narzuca ogólne warunki. Serwis promuje pożyczki jako tańsze niż w bankach czy parabankach oraz gwarantuje bezpieczeństwo danych i przepływu gotówki.

Oferta Finansowo.pl

Propozycja Finansowo.pl uwzględnia staż pożyczkobiorcy. Nowi klienci mogą pożyczyć znacznie mniej, niż Ci, którzy mają już za sobą udane i zakończone pozytywnie transakcje. Docelowo, pożyczyć można od 50zł do 30 000zł. Minimalna kwota inwestycji – 25zł. Jest to dobra wiadomość dla inwestorów. Za niewielkie pieniądze, można przekonać się jak działa serwis. Decydując się na rejestrację na platformie internetowej, trzeba być świadomym, że dane klienta pojawią się w Centralnej Ewidencji Dłużników Ryzykownych. Jest to baza danych o użytkownikach korzystających z social lending.

Jak pożyczyć w Finansowo.pl?

Aby móc założyć aukcję pożyczkową, należy zarejestrować konto w serwisie. Oczywiście potrzebne będą dane z dowodu osobistego i kontaktowe a także niezbędne weryfikacje. Weryfikacje podstawowe to – potwierdzenie rachunku bankowego, adresu zameldowania, dowodu osobistego, danych kontaktowych, weryfikacje dobrowolne, podwyższające wiarygodność klienta to – zatrudnienie i dochody, potwierdzenie adresu zamieszkania, drugiego dokumentu ze zdjęciem, zdjęcia twarzy, przesłanie dowolnego rachunku za media, weryfikacja baz informacji gospodarczej, oświadczenie z tytułu braku zajęć w postępowaniu administracyjnym i sądowym.
Serwis na bieżąco monitoruje aukcje, zapobiegając nadużyciom i wyłudzeniom. Każdy pożyczkobiorca może być oceniany, należy się więc wykazać rzetelnością w spłacie.
avatar
Admin
Admin

Liczba postów : 122
Join date : 25/05/2016

Zobacz profil autora http://kredytech.pl

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach